Kurtyny PCV chłodnicze

Produkujemy kurtyny PCV chłodnicze do stosowania w chłodniach i mroźniach. Zapraszamy do zapoznania się z cechami kurtyn paskowych do chłodni Eurotop polar

Kurtyny paskowe do chłodni

Zalety i WYKORZYSTANIE

Charakterystyka

Produkowane przez Eurotop kurtyny PCV chłodnicze są wykonane ze wzmocnionej, odpornej na ujemne temperatury folii PCV. Chronią pomieszczenia do przechowywania napojów i żywności przed nagrzewaniem się i stratami chłodu, a także przeciągami, zanieczyszczeniami, owadami i ptactwem. Kurtyny tego typu są łatwe w utrzymaniu w czystości i bezpieczne dla pracowników.

Przeznaczenie

Kurtyny PCV chłodnicze polecane są przede wszystkim do chłodni, mroźni i magazynów spożywczych oraz wszystkich punktów handlowych i gastronomicznych, w których zachodzi potrzeba utrzymywania niskich temperatur dla zachowania świeżości produktów. Kurtyny paskowe do chłodni polar Eurotop można wykorzystywać tak w przejściach, jak i na wolnej przestrzeni np. do wydzielania stref.

Modele

Proponowane przez Eurotop kurtyny PCV chłodnicze produkowane są w standardowych wariantach odpowiadających wymiarom typowych otworów drzwiowych. Oferowane przegrody PCV można montować na wszystkie znane sposoby, dokupując do nich odpowiednie akcesoria. Eurotop projektuje i wykonuje również kurtyny paskowe polar do chłodni na zamówienia klientów indywidualnych i firmowych.

Dostępne warianty kurtyn polar

100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań dotyczących naszych produktów i współpracy biznesowej. 

Możesz porozmawiać z nami od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 i przez telefon. Odpowiadamy również na wiadomości mailowe. 

Skontaktuj się z nami już dziś!

ul. Grodzieńska 4/8/52 94-016 Łódź