Kurtyny PCV spawalnicze

Prezentujemy kurtyny PCV spawalnicze wykonane z pasów specjalnie wzmocnionej, zielonej lub czerwonej folii PCV. Przedstawiamy ofertę kurtyn paskowych do spawalni Eurotop.

Kurtyny PCV do spawalni

Cechy i zastosowania 

Właściwości

Proponowane przez Eurotop kurtyny PCV spawalnicze w kolorze zielonym i czerwonym posiadają wszystkie właściwości standardowych kurtyn paskowych. Dodatkowe wzmocnienie PCV sprawia, że pochłaniają szkodliwe światło oraz promieniowanie ultrafioletowe i podczerwone. Ponadto, kurtyny paskowe do spawalni są odporne na uszkodzenia pod wpływem wysokich temperatur i rozprzestrzeniających się iskier.

Wykorzystanie

Kurtyny PCV spawalnicze można montować w zakładach produkcyjnych, stoczniach, serwisach pojazdów i maszyn, warsztatach samochodowych oraz firmach, w których używa się spawarek, lutownic i tym podobnych narzędzi. Kurtyny z pasów folii PCV do spawalni sprawdzają się zarówno jako przegrody pomiędzy stanowiskami poszczególnych spawaczy i lutowników, jak i w zastępstwie drzwi przemysłowych.

Opcje

Prezentowane przez Eurotop kurtyny PCV spawalnicze wykonywane są ze wzmocnionej folii PCV o zaokrąglonych bokach o kolorze czerwonym lub zielonym, charakteryzującej się dużą odpornością na wysokie temperatury, promieniowanie i uszkodzenia mechaniczne. Na stronie internetowej oferujemy typowe kurtyny paskowe do spawalni, a mailowo i telefonicznie przyjmujemy zamówienia na projekty indywidualne.

Typowe kurtyny do spawalni gotowe

100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań dotyczących naszych produktów i współpracy biznesowej. 

Możesz porozmawiać z nami od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 i przez telefon. Odpowiadamy również na wiadomości mailowe. 

Skontaktuj się z nami już dziś!

ul. Grodzieńska 4/8/52 94-016 Łódź