Kurtyny PCV standard

Oferujemy kurtyny PCV standard gotowe oraz na indywidualne zamówienie. Przedstawiamy właściwości kurtyn paskowych do pomieszczeń o temperaturach dodatnich Eurotop.

Kurtyny z pasów folii PCV

Właściwości i przeznaczenie

Zalety

Produkowane przez Eurotop kurtyny PCV standard chronią przed stratami ciepła i chłodu, przeciągami, niekorzystnymi zjawiskami pogodowymi, ptakami i owadami, pyłem i zanieczyszczeniami oraz hałasem. Dzięki odpowiedniemu wykończeniu i zaokrągleniu po bokach są bezpieczne dla ludzi i maszyn. Folia PCV, z której są wykonane, jest łatwa do utrzymania w czystości i przepuszcza większość naturalnego światła.

Zastosowania

Kurtyny PCV standard nadają się do montażu we wszystkich pomieszczeniach o temperaturze dodatniej. Świetnie zastępują drzwi na zapleczach punktów handlowych, gastronomicznych i usługowych oraz małych zakładów produkcyjnych. Doskonale sprawdzają się w halach magazynowych, firmach zajmujących się produkcją i pakowaniem różnego typu towarów oraz w centrach logistycznych w roli tak drzwi, jak i ścian czy przegród.

Warianty

Oferowane w Eurotop kurtyny PCV standard produkujemy we wszystkich popularnych wariantach kompatybilnych z typowymi otworami drzwiowymi. Poniżej przedstawiamy najczęściej wybierane przez naszych klientów wymiary standardowych kurtyn z pasów folii PCV. Wykonujemy również kurtyny PCV do pomieszczeń o temperaturze dodatniej na indywidualne zamówienie pod wymiar – zachęcamy do kontaktu!

Dostępne wymiary kurtyn gotowych

100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań dotyczących naszych produktów i współpracy biznesowej. 

Możesz porozmawiać z nami od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 i przez telefon. Odpowiadamy również na wiadomości mailowe. 

Skontaktuj się z nami już dziś!

ul. Grodzieńska 4/8/52 94-016 Łódź