Pasy do kurtyn PCV

Jesteśmy producentem pasów folii PCV wykorzystywanych w kurtynach paskowych do chłodni, spawalni, magazynów i zakładów przemysłowych. Poznaj pasy do kurtyn PCV Eurotop.

Pasy do kurtyn PCV

Wysoka jakość

Eurotop to nie tylko kurtyny paskowe gotowe i na zamówienie, ale również pasy do kurtyn PCV. Wykonane z najwyższej jakości folii PCV pasy charakteryzują się wieloma praktycznymi właściwościami, bezpiecznym, dokładnym wykończeniem (zaokrąglony profil) oraz dużą wytrzymałością. Wszystkie pasy do kurtyn Eurotop posiadają X-letnią gwarancję potwierdzającą ich jakość.   

Różne warianty

Jako jeden z największych producentów kurtyn paskowych na rynku oraz czołowy importer pasów pcv oraz akcesoriów do produkcji kurtyn paskowych, Eurotop proponuje klientom folie PCV i pasy do kurtyn PCV wszystkich znanych typów. Oferujemy pasy PCV standard gładkie i żebrowane, pasy z folii polar do chłodni i mroźni oraz folie antyseptyczne, przeciwinsektowe czy chroniące przed promieniowaniem UV i IR (do spawalni). Posiadamy zarówno modele transparentne, jak i kolorowe.

Elastyczna oferta 

Oferujemy pasy do kurtyn PCV dla klientów prywatnych i firmowych. Produkty Eurotop można nabywać w cenach detalicznych oraz ilościach hurtowych z atrakcyjnymi rabatami. W katalogu folii i pasów do kurtyn PCV znajdują się tak gotowe pasy o standardowych wymiarach, jak i pasy do samodzielnego docinania. Wykonujemy także pasy do kurtyn PCV na indywidualne zamówienie. 

Gotowe pasy do kurtyn PCV – oferta

100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań dotyczących naszych produktów i współpracy biznesowej. 

Możesz porozmawiać z nami od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 i przez telefon. Odpowiadamy również na wiadomości mailowe. 

Skontaktuj się z nami już dziś!

ul. Grodzieńska 4/8/52 94-016 Łódź