Mocowania do kurtyn PCV

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją mocowań do kurtyn paskowych. Sprawdź mocowania do kurtyn PCV oferowane przez Eurotop.

Mocowania do kurtyn PCV 

Typy mocowań

Eurotop to jeden z największych polskich producentów oferujących mocowania do kurtyn PCV, umożliwiające montaż kurtyn paskowych do nadproży, ścian i innych powierzchni. Proponujemy klientom między innymi klasyczne zawiesia i wieszaki grzebieniowe do kurtyn wstęgowych oraz uniwersalne płytki mocujące do pasów folii PCV z wysokiej jakości stali nierdzewnej i ocynkowanej. 

Mechanizmy ruchome

W ofercie Eurotop znajdują się także mocowania ruchome, pozwalające na montaż praktycznych kurtyn paskowych w miejscach o zmiennym natężeniu ruchu. W katalogu produktów dostępne są zarówno klasyczne mechanizmy przesuwne oraz prowadnice i szyny do zawiesi czy wieszaków grzebieniowych, jak i zaawansowane budową mocowania wachlarzowe i harmonijkowe. 

Doradztwo techniczne

Wszyscy klienci, którzy postanowią zamówić mocowania do kurtyn PCV w Eurotop Polska, mogą liczyć na profesjonalne doradztwo techniczne naszych ekspertów. Podpowiedzą oni optymalnie dopasowane do potrzeb sposoby montażu kurtyn i pasów PCV, jak również zaproponują odpowiednie do nich mocowania. Wynikającą z kilkunastoletniego doświadczenia wiedzą dzielimy się także na naszym blogu!

BESTSELLERY

Najczęściej wybierane mocowania do kurtyn PCV

100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań dotyczących naszych produktów i współpracy biznesowej. 

Możesz porozmawiać z nami od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 i przez telefon. Odpowiadamy również na wiadomości mailowe. 

Skontaktuj się z nami już dziś!

ul. Grodzieńska 4/8/52 94-016 Łódź