Kurtyny PCV przemysłowe

Przedstawiamy kurtyny PCV przemysłowe do różnych zastosowań produkcyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kurtyn paskowych z folii PCV dla przemysłu Eurotop.

Kurtyny z pasów PCV przemysłowe 

ZALETY i przeznaczenie

Charakterystyka

Będące specjalnością naszej firmy kurtyny PCV przemysłowe to przegrody o licznych zaletach, które mogą docenić właściciele i menadżerowie zakładów produkcyjnych. Kurtyny paskowe dla przemysłu chronią przed zanieczyszczeniami, zmianami temperatur, przeciągami, owadami i hałasem, nie stanowiąc bariery dla światła. Kurtyny PCV Eurotop są też łatwe w montażu i czyszczeniu oraz tanie w zakupie.

Zastosowania

Kurtyny PCV przemysłowe widuje się w różnych zakładach produkcyjnych. Szczególnie często występują w fabrykach żywności, AGD i RTV oraz towarów codziennego użytku oraz na zapleczach niewielkich, lokalnych punktów handlowych i usługowych. Kurtyny paskowe dla przemysłu można używać tak w drzwiach i otworach, jak i na wolnej przestrzeni – idealnie wydzielają i zaznaczają strefy funkcjonalne.  

Warianty

Proponujemy zarówno kurtyny paskowe standard do pomieszczeń o temperaturach dodatnich, jak i chłodnicze czy spawalnicze o podwyższonej odporności. Gotowe kurtyny przemysłowe Eurotop oferowane są w ośmiu wersjach odpowiadających wymiarami typowym otworom drzwiowym.  Na życzenie klienta projektujemy i przygotowujemy kurtyny o specyficznych wymiarach i w nietypowych kolorach.

Wymiary kurtyn dla przemysłu

100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań dotyczących naszych produktów i współpracy biznesowej. 

Możesz porozmawiać z nami od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 i przez telefon. Odpowiadamy również na wiadomości mailowe. 

Skontaktuj się z nami już dziś!

ul. Grodzieńska 4/8/52 94-016 Łódź