Kurtyny PCV magazynowe

Oferujemy kurtyny paskowe z folii PCV do stosowania w magazynach i centrach logistycznych. Poznaj zalety kurtyn PCV do magazynów Eurotop.

Kurtyny paskowe magazynowe 

Charakterystyka i wykorzystanie

Zalety

Kurtyny paskowe magazynowe chronią przed owadami i ptakami, przeciągami, deszczem i śniegiem, zanieczyszczeniami i hałasem w magazynach. Zaokrąglone boki pasów PCV, z jakich są wykonane, sprawiają, że łatwo je pokonać zarówno ludziom, jak i maszynom takim jak np. wózki widłowe. Kurtyny PCV do magazynów Eurotop przepuszczają większość naturalnego światła i podlegają szybkiemu myciu i czyszczeniu.

Zastosowania

Kurtyny PCV Eurotop widuje się m.in. w różnego rodzaju magazynach oraz centrach logistycznych. Idealnie sprawdzają się bowiem w roli dodatkowych osłon stref załadunkowych i rozładunkowych, a także zasłon i drzwi w strefach wzmożonego ruchu pracowników oraz maszyn. Praktyczne, bezpieczne i niedrogie kurtyny paskowe magazynowe z folii PCV można stosować też na zapleczach niewielkich firm i lokali usługowych.

Modele

W Eurotop proponujemy klientom popularne warianty gotowych kurtyn magazynowych o wymiarach typowych otworów w śluzach rozładunkowo-załadunkowych. Poniżej wyszczególniliśmy modele cieszące się największym zainteresowaniem. Kurtyny PCV magazynowe Eurotop wykonujemy również na indywidualne zamówienie – produkty dopasowujemy wymiarami, kolorami i sposobami montażu do potrzeb klientów.

Najchętniej wybierane modele 

100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań dotyczących naszych produktów i współpracy biznesowej. 

Możesz porozmawiać z nami od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 i przez telefon. Odpowiadamy również na wiadomości mailowe. 

Skontaktuj się z nami już dziś!

ul. Grodzieńska 4/8/52 94-016 Łódź