Kurtyny PCV przesuwne

Wykonujemy kurtyny PCV z praktycznymi mechanizmami przesuwnymi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kurtyn paskowych przesuwnych Eurotop.

Kurtyny paskowe przesuwne

zalety i zastosowania

Charakterystyka

Kurtyny paskowe z folii PCV chronią przed wymianami temperatur, niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, zanieczyszczeniami, owadami i ptactwem oraz rozprzestrzenianiem się zapachów i dźwięków. Proponowane przez Eurotop kurtyny PCV przesuwne standard, polar, spawalnicze i specjalistyczne oferują dodatkowo możliwość całkowitego lub częściowego odsłonięcia w zależności od potrzeb.

Przeznaczenie

Kurtyny PCV z mechanizmem przesuwnym sprawdzają się w różnego rodzaju magazynach, centrach logistycznych i na zapleczach. Zasłonięte, zabezpieczają i ukrywają towary, umożliwiając swobodne ich przeglądanie czy przeliczanie, a odsłonięte pozwalają na szybkie rozładunki i załadunki. Kurtyny paskowe przesuwne Eurotop polecane są także do samochodów dostawczych i ciężarowych zajmujących się zaopatrzeniem punktów handlowych.

Opcje

Kurtyny PCV przesuwne wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta lub w kilku standardowych wariantach gotowych (przedstawione poniżej). W ofercie Eurotop znajdują się kurtyny paskowe z mocowaniem grzebieniowym, rurowym oraz szynowym. Wybór optymalnego mechanizmu przesuwnego zostawiamy po stronie klienta, proponując mu bezpłatne, fachowe doradztwo techniczne.

Gotowe kurtyny przesuwne warianty

100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań dotyczących naszych produktów i współpracy biznesowej. 

Możesz porozmawiać z nami od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 i przez telefon. Odpowiadamy również na wiadomości mailowe. 

Skontaktuj się z nami już dziś!

ul. Grodzieńska 4/8/52 94-016 Łódź