Praktyczne kurtyny magazynowe

Kurtyny paskowe z folii pcv znajdują liczne zastosowania. Chętnie używane są między innymi w magazynach, centrach logistycznych i na zapleczach różnego rodzaju firm. Kurtyny PCV magazynowe – skąd się bierze ich popularność. Prezentujemy właściwości i zastosowania kurtyn magazynowych Eurotop.

Kurtyny magazynowe

Kurtyny magazynowe – zalety

Kurtyny PCV do magazynów są niezwykle praktyczne. Wykazują doskonałe właściwości termoizolacyjne, dźwiękoszczelne i ochronne – zabezpieczają przed zanieczyszczeniami, pyłami, owadami, ptakami oraz deszczem i śniegiem. Dzięki przemyślanej konstrukcji z zaokrąglonych po bokach pasów folii pcv, mogą być bezpiecznie pokonywane przez ludzi, maszyny i pojazdy przy jednoczesnym permanentnym zamknięciu. Zastępują bramy, drzwi, ściany i osłony, ukrywają stany magazynowe i pomagają w wydzielaniu stref na halach i zapleczach.

Rodzaje kurtyn magazynowych

Na rynku można spotkać różne rodzaje kurtyn magazynowych. Najpopularniejsze są kurtyny paskowe standard przeznaczone do stosowania w pomieszczeniach o dodatnich temperaturach. Producenci tacy jak Eurotop proponują klientom również kurtyny specjalistyczne np. żebrowane, wykonane z folii polar odpornej na minusowe temperatury (do chłodni i mroźni) czy zabezpieczającej przed szkodliwym promieniowaniem oraz kurtyny przesuwne do miejsc o zmiennym natężeniu ruchu. Kurtyny paskowe można kupić w kilku rozmiarach, wykonać na własną rękę przy pomocy pasów pcv i mocowań oraz zamówić pod wymiar.

Różne oblicza kurtyn magazynowych

Kurtyny PCV magazynowe stosowane są we wnętrzach magazynów, chłodni i innych pomieszczeń do przechowywania towarów, gdzie zastępują drogie i trudne w montażu drzwi przemysłowe lub wydzielają strefy funkcjonalne. Kurtyny paskowe żebrowane chętnie montowane są także w strefach rozładunkowych tj. drzwiach i bramach elewacyjnych hal magazynowych. Można je spotkać też w autach dostawczych i ciężarowych przeznaczonych do przewozu żywności czy towarów wrażliwych na zmienne warunki atmosferyczne. Kurtyny magazynowe sprawdzają się także świetnie na zapleczach różnego typu firm produkcyjnych.

Kurtyny PCV magazynowe mają wiele praktycznych zalet, dzięki którym mogą być stosowane w różnych rolach. Dostępne w wielu wariantach kurtyny paskowe to doskonała inwestycja nie tylko do magazynów, ale i pojazdów dostawczych czy różnego typu firm zajmujących się szeroko rozumianą produkcją.

Wymiary kurtyn dla przemysłu

100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm
100x300 mm

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań dotyczących naszych produktów i współpracy biznesowej. 

Możesz porozmawiać z nami od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 i przez telefon. Odpowiadamy również na wiadomości mailowe. 

Skontaktuj się z nami już dziś!

ul. Grodzieńska 4/8/52 94-016 Łódź